Odżywki, kisiel, krem słodki, olej konopny... Trochę gubimy kierunek wydaje mi się... A cena 6 zł za akcję to chyba nasze pobożne życzenie... Akcje tyle są warte ile za nie chcą zapłacić... Nowe technologie, fotowoltaika i inne ciekawi producenci są nawet przepłacone ale słodki krem.... Wielcy nie są zainteresowani tylko my bo nam smakuje, my zamawiamy i my kupujemy akcje....