Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -95,00%

MSX - United - IDM

Zgłoś do moderatora
MSX - wielka zmiana nazwy i strategii, wielkie plany wydobycia zlota w Mongolii, scalenie akcji, wirowka i podbitka po wznowieniu notowan, ubranie naiwnych bolkow, zanik obrotow, wniosek o upadlosc.

United - wielkie plany wydobycia diamentow w Sierra Leone, scalenie akcji, wirowka i podbitka na 2 zl po wznowieniu notowan, ubranie naiwnych bolkow, zjazd kursu na 45 gr, zanik obrotow.

IDM - wielka "wizjonerska" firma, potentat rynku maklerskiego, plany zawojowania calej Polski i nie tylko, kilkukrotne scalanie akcji, za kazdym razem ubieranie naiwnych bolkow po wznowieniu notowan, powrot kursu do cen sprzed scalenia, zanik obrotow, upadlosc ukladowa.

Brzmi znajomo, prawda? :D

Bolek mnie udusi za to,ze pisze prawde o legandarnym i niezniszczalnym scenariuszu na polskiej gieldzie, ktory bedzie trwal tak dlugo, jak dlugo beda na gieldzie naiwne bolki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.