Z umowy - "Jednocześnie Umowa przewiduje emisję warrantów subskrypcyjnych zamiennych na akcje w całości skierowaną do Inwestora. Warranty będą przyznane nieodpłatnie i każdy z nich uprawniać będzie do objęcia jednej akcji po cenie emisyjnej wyliczonej jako 150% z niższej ze wskazanych wartości: (i) 1.3865..."
Walą w rynek 300k akcji w okolicach 3 złotych, a po podpisaniu umowy obejmą akcje w najgorszym wypadku po 1.3865*1.5=2,09, oddają pożyczone akcje i kasują zysk.
Czy skoro umowa jest datowana na 8 marca te akcje mogły zostać już zbyte?