Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,22%

Możliwości MCAN

Zgłoś do moderatora
link 

Wszyscy nowi posiadacze powinni się zapoznać bo może nie każdy zdaję sobie sprawę co otrzymuje od Spółki ;)

""""Obecnie można zainwestować w pierwszą elektrownię słoneczną MCAN o moc 2 MW. 25% wartości całej inwestycji zostanie wystawione na sprzedaż za walutę MCAN. Minimalny próg inwestycji wynosi 500 MCAN (obecnie przyjęty kurs: 1 MCAN = 1 USD, który wraz ze zwiększaniem ceny MCAN na giełdzie""""

Warto przeczytać całość powoli i ze zrozumieniem. MCAN ma realne szansę wywrócenia do góry nogami świata ekonomii jaki znamy.
Jeszcze nikt nie wymyślił czegoś co w tak łatwy sposób daje możliwość kupowania udziałów w Spółkach i czerpania z tego korzyści.

To nie tylko kryptowaluta a nieograniczone możliwości inwestycji i zarabiania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -9,03% 0,54 2022-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.