Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,79 zł , zmiana od tamtej pory: 104,78%

może utrzyma się

Zgłoś do moderatora
do dywidendy na tych poziomach ale tuż po wypłacie będzie ostry zjazd , rzeczywista wartość spółki to ok 8-10 mln ,i cena poleci w okolice 0.80-1zł max ,skoro 35000 tyś zł podbija o 12 proc to ile zrobi jeden zrzut 35000 szt , znajdziecie się błyskawicznie na groszówkach , zastanówcie się czy warto czekać na te 50gr bo możecie nie zdążyć wypchnąć akcji ZACHOWAĆ CZUJNOŚĆ !!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 3,15% 18,00 2022-05-16 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.