Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: -15,48%

Może skup akcji

Zgłoś do moderatora
Na 9 maja jest wyznaczone NWZA Skyline Investment SA,na którym będzie poruszana sprawa przejęcia 71,47 % Blue Vendo SA w zamian za wyemitowanie 1.521.000 akcji nowej emisji Skyline . Blue Vendo SA to spółka zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych kierowanych do touroperatorów .Kapitał własny BlueVendo na 31.12.2017 wynosił 9.340.000 zł.Czyli nietrudno obliczyć 1 nowa akcja Skyline jest wydawana za 4,38 zł kapitału własnego Blue Vendo .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 0,00% 0,71 2020-10-27 11:43:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.