Rok to dużo czasu, pesymiści dalej będą narzekać i mamrotać swoje pierd..olamento, szczególnie Arnold ... Mam kupione po 28 groni na ryzyk fizyk i jestem dobrej myśli, jeśli się uda zarobić spoko, jeśli nie, żył sobie nie podetnę, a Arnoldzik niech najlepiej przemówi za rok, bo jego przepowiednie to jak wróżenie z fusów.