Forum Giełda +Dodaj wątek

Może być dobry moment na zagrywkę na Ampli

Zgłoś do moderatora
Szeroki rynek ogólnie wchodzi w fazę spadków. A dwa fiksingi mogą przyciągnąć rzeszę nowych inwestorów i spekulantów.
Jeśli zostanie pokonany poziom 2.20 na wskaźniku MACD tygodniowym pojawi się sygnał kupna, na miesięcznym już mamy sygnał kupna i ten sygnał średnioterminowo jest bardzo wiarygodny.
Następna kwestia to czy rzeczywiście pojawi się inwestor, który przejmie pakiet akcji uprzywilejowanych i zmieni coś w spółce. Osobiście jeśli przyszedł by do mnie Patrowicz i zaproponował wejście w spółkę odsprzedał bym mu pakiet akcji i skupił równowartość z rynku, z czasem sprzedał akcje w odpowiednim momencie, zainwestował w nieruchomości w strategicznych miejscach w Polsce i przeszedł na emeryturę.
Oczywiście jest to tylko t czcze gadanie i fantazjowanie. Czas pokaże co się na spółce wydarzy i czy uda się na niej zarobić. FF jest ok, kondycja spółki, dwa fixy również, cena,branża, jedyną przeszkodą są akcje uprzywilejowane :O(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMPLI 0,00% 1,08 2023-06-01 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.