Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,07 zł , zmiana od tamtej pory: -50,24%

Movie Games vr

Zgłoś do moderatora
Czy mamy informacje ile osób pracuje w Movie Games VR? Póki co pośrednio na ich konto inne spółki portują gry (lust, Alaskan, dds) a w planach jak wiemy kolejne porty. Do tego trzeba mieć własny zespół. Wycena jak najbardziej atrakcyjna, źródło tytułów też. Tylko co z tym zespołem? Czekają nas jeszcze jakieś dobre niespodzianki mogące mieć wpływ na wzrost wyceny?
  • Movie Games vr Autor: ~Nowytu
  • Re: Movie Games vr Autor: ~Fred

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR -2,83% 1,03 2022-01-21 16:44:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.