Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,00 zł , zmiana od tamtej pory: 58,67%

motoryzacja za kilka lat

Zgłoś do moderatora
Przyznaję, że się kompletnie nie znam więc prośba o wyjaśnienie. Kilka dużych koncernów motoryzacyjnych ogłosiło odejście od silników spalinowych za kilka lat i koncentrację na elektrykach. Orzeł zajmuje się mi.in. utylizacją akumulatorów ołowiowych. Tutaj moje pytanie - czy jak przybędzie na rynku aut elektrycznych to nadal będą potrzebne usługi firmy Orzeł? Czy ich baterie i akumulatory też będą podlegały recyklingowi, w którym specjalizuje się Orzeł?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -5,56% 23,80 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.