Forum Giełda - K.Kolany

Mostostal Zabrze

Zgłoś do moderatora
Panie Pawle trzymam go od 2 miesięcy. Jak pan myśli co dalej będzie?
  • Mostostal Zabrze Autor: stryhoo
  • Re: Mostostal Zabrze Autor: PawelRejczak