Forum Giełda - K.Kolany

Mostostal Zabrze

Zgłoś do moderatora
Witam Panie Pawle
Czy pana zdaniem spolka jest warta zainteresowania czy wzrost cen walorow tej spolki jest spowodowany zakonczeniem rozprawy sadowej i przeniesieniem akcj z pda na rynek...Jak według pana bedzie sie ksztaltowal
Pozdrawiam Wojtek
  • Mostostal Zabrze Autor: wojtek_kace
  • Re: Mostostal Zabrze Autor: PawelRejczak