Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,20 zł , zmiana od tamtej pory: -12,08%

Monologi Piotra ze samym sobą.

Zgłoś do moderatora
Długo tu nie zaglądałem a widzę że Piotruś dalej się produkuje od wielu miesięcy. Czy on zdaje sobie sprawę że na to forum zagląda może z kilkanaście osób a tylko kilka osób się tu udziela? Co on chce tu osiągnąć? On tak serio myśli ze swoimi postami ma wpływ na kurs i na spółkę? Haha. Przecież to jest jak dyskutowanie z samym sobą na bezludnej wyspie Piotrek. Serio, jak masz jakieś pytania, zadaj je spółce, choć wiem że nigdy tego nie zrobisz bo musiałbyś się ujawnić a tego się boisz i nigdy tego nie zrobisz. Jak już ktoś zauważył nawet łapki twoje posty dostają od botów a inne posty też przez boty są podbijane. Dyskutujesz tu sam ze sobą, takie fora mają może z tuzin odbiorców.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -1,33% 17,76 2021-12-02 15:08:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.