Forum Giełda +Dodaj wątek

Monitoring cen akcji wzi

Zgłoś do moderatora
Już niedługo kolejny konkurs!

Odwiedzajcie wzi.pl, a z pewnością złapecie szansę wygrania przydatnych inwestorom nagród! By wygrać, wystarczy oddać swój typ na wynik indeksu WIG20 w danym miesiącu. Zapraszamy, to nic nie kosztuje!

Mamy także kolejną dobrą wiadomość - promocja na monitoring nadal trwa! Sprawdź najkorzystniejsze na rynku ceny alertów SMS na wzi.pl!

Zapraszamy serdecznie do typowania w konkursie inwestorów spółki ABG.

Monitoring cen akcji - wzi.pl
  • Monitoring cen akcji wzi Autor: ~wzi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABG -4,52% 5,71 2008-09-29 16:27:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.