Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,48 zł , zmiana od tamtej pory: 158,33%
RN spółki Orzeł powołała Monikę Koszade-Rutkiewicz na stanowisko prezesa zarząduPAP - Biznes
22 cze 2018, 20:35

22.06.2018, Warszawa (PAP) - Rada nadzorcza spółki Orzeł powołała z dniem 22 czerwca 2018 Monikę Koszade-Rutkiewicz na stanowisko prezesa zarządu - dyrektora generalnego spółki oraz powołała nowego członka zarządu spółki Michała Stachyrę pełniącego funkcję Dyrektora Finansowego - podał Orzeł w komunikacie. (PAP Biznes)
asa/

https://stooq.pl/n/?f=1240834
  • Moniq Autor: ~Fox
  • Re: Moniq Autor: ~mikry
  • Re: Moniq Autor: ~mikry
  • Re: Moniq Autor: ~mikry
  • Re: Moniq Autor: ~pliszka
  • Re: Moniq Autor: ~mmm
  • Re: Moniq Autor: ~pliszka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 1,64% 1,24 2020-03-20 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.