Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: 50,00%

Moje przemyslenia

Zgłoś do moderatora
Choć rzadko se zgadzam z panem co prowadzi blog inwestycje to w tym wypadku uwazam ze ma racje od dłuzszego czasu rónież tak mysle Z dniem 01.03.2015 roku skład zarządu i rady nadzorczej spółki będzie następujący:

Zarząd Spółki: Prezes Zarządu - Marcin Boszko

Rada Nadzorcza :

1. Dominik Staroń

2. Piotr Międlar

3. Artur Górski

4. Łukasz Ochman

5. Aleksander Gil "

Także uważam, że coraz bliżej wzrostów i odkrycia nowej twarzy JDB, osoby powoływane są według mnie konkretne, doświadczone i JDB jak ruszy to 10 gr pęknie po prostu w kilka dni. Teraz jest wyczekiwanie na niecierpliwych i pilnie potrzebujących pieniędzy

I dokładnie tak bedze na Yellow tez chciałam zakupić ale myslałał ze jeszcze nie czas dzis z 2 gr 12gr;/tak jest z giedła trzeba czekac to nie koncert zyczen ew wpłacić na lokate na 3 % i nie marudzic!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH -0,66% 1,50 2021-12-03 10:11:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.