Forum Giełda +Dodaj wątek

Moje laicka analiza...

Zgłoś do moderatora
Nie jestem absolutnie żadnym ekspertem, jestem wręcz zupełnym laikiem, ale z tego co patrzę, to...

Wartość księgowa na akcję Spółki to nieco ponad 3 zł. Tak więc nawet jeśli sprzedała ona spółkę LD za 3,5 zł na akcje, to według mnie oznacza to, że Spółka ma spore długi, które z tej sprzedaży musi pokryć.

Poza tym, z raportu za I kw. wynika, że aktywa Spółki to w 90% wartość spółki LD. Tak więc po jej sprzedaży spółce nie zostanie praktycznie nic. Co najwyżej długi, których nie sprzedano wraz ze spółką LD.

Tak więc, według mnie, powodów do euforii absolutnie nie ma...

Choć, rzecz jasna, mogę być w całkowitym błędzie. ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,05 2021-10-26 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.