Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,20 zł , zmiana od tamtej pory: 1,77%

moja ocena wyników

Zgłoś do moderatora
Wyniki oceniam bardzo pozytywnie. Piękny zysk netto i zysk Ebidta. Wszystko wyżej w stosunku do 1 kw 21.

Teraz ważna jest przyszłość a ją spółka ocenia bardzo pozytywnie , poczytajcie

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zysk-netto-grupy-PCC-Rokita-w-I-kw-wyniosl-123-9-mln-wzrosl-78-proc-rdr-8338704.html

29 4 2022 roku Krystian Brymora z bdm wyceniał spółkę na 115 zł na akcje. Widził również perspektywę rewizji prognoz za 2 kw 22 .

Spodziewam się tu zmian rekomendacji. W mojej skromnej ocenie oczywiście in plus :)

Dla przypomnienia w 2019 r zysk netto za cały rok wynosił : 93 mln, w 2020 r - 117 mln zł . Teraz za I kw zysk netto wyniósł 122 mln zł !!!

Ja jestem bardzo zadowolony.
  • moja ocena wyników Autor: ~Misiozmałopolski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PCCROKITA 0,88% 91,80 2022-12-02 17:02:05