podzielę się z wami tematem datawalk to polski uber jedzie cały czas na stratach a rośnie jakby zatrudniał alchemików
co ma to wspólnego z lvc osoba rokickiego naganiał mocno na datawalk i też na lvc może by znowu odgrzał wątek lvc to dogonilibyśmy datawalk wszak tu jest gotówka w kasie he rokicki ?