Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,00 zł , zmiana od tamtej pory: 6,85%

moja cierpliwość się skończyła

Zgłoś do moderatora
Niestety trzeba to z bólem przyznać- ta spółka nie rokuje i kropka. Jakoś przeżyję te "jedyne" 15k straty, ale mam dość śledzenia tego, że tylko spada no dołowało mnie to na maxa. Miałem budować basen za zyski z xtpl i kupić polce 100 par butów ale niestety nie wyszło. Wyszedłem a pozostałym życzę szczęścia: mam nadzieję że zrobicie i piszę to szczerze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTPL -2,50% 78,00 2020-06-05 16:36:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.