Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,40 zł , zmiana od tamtej pory: -12,82%

MOIM ZDANIEM

Zgłoś do moderatora
JESTEŚMY NA DOLNYM OGRANICZENIU KANAŁU BOCZNEGO ,KTÓRY UKSZTAŁTOWAŁ SIĘ W CIĄGU OSTATNIEGO ROKU Z PRAWDOPODOBNYM SZYBKIM POWROTEM
(po bardzo pozytywnym infie ) W GÓRNE REJONY KANAŁU, GDZIE OGRANICZENIE WYSTĘPUJE DOPIERO POWYŻEJ 50 PARU ZŁ.
W DŁUŻSZYM TERMINIE MOŻE W KOŃCU NASTĄPIĆ WYBICIE Z TEGO KANAŁU GÓRĄ ( po dalszych pozytywnych informacjach ze spółki ) .

https://www.biznesradar.pl/notowania/PDG#max_candle_lin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 0,99% 20,40 2023-11-30 15:44:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.