Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,60 zł , zmiana od tamtej pory: 15,13%

MOCNE KUPUJ ! ZYSK +850% EBIT +1125% C/Z 4.3

Zgłoś do moderatora
BIZNES RADAR SYGNAŁ MOCNE KUPUJ

https://www.biznesradar.pl/analiza-techniczna-wskazniki/KORBANK

https://www.biznesradar.pl/raporty-finansowe-rachunek-zyskow-i-strat/KORBANK,Q

https://panwybierak.pl/blog/korbank-oferta-internet-telewizja/

KORBANK FOTOWOLTAIKA UMOWA TELGAM MLSYSTEM


https://www.telko.in/korbank-podjal-wspolprace-z-telgamem-w-obszarze-fotowoltaiki

UMOWA ZA 8 mln. DATA CENTRE
W ramach realizowanego projektu powstanie pierwszy moduł Centrum Badawczo Rozwojowego wraz z Data Center, o powierzchni całkowitej ok. 1,6 tys m2, które będzie spełniało normę Tier 3.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/KORBANK-S-A-Zawarcie-istotnej-umowy-na-wykonanie-robot-budowlanych-w-ramach-projektu-Data-Center-7876632.html

SPÓŁKA MOCNO NIEDOWARTOŚCIOWANA W PIĄTEK CAŁY CZAS NA WIDŁACH DUŻO ZLECEŃ NA KUPNO I MIMO WROSTU PONAD +40% BRAKOWAŁO CHĘTNYCH BY SPRZEDAĆ AKCJE
AKCJI TYLKO 18% W WOLNYM OBIEGU WIĘC SĄ BARDZO WARTOŚCIOWE !

KAPITALIZACJA 37 mln.
AKTYWA 45 mln.
KAPITAŁ WŁASNY 23 mln.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KORBANK 1,74% 8,75 2021-06-22 12:53:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.