Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,45%

MLP - ponad 120 mln zł zysku w I półroczu i 525 miejsce w rankingu ? :)

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze - zobaczcie o czym mówimy

https://www.youtube.com/watch?v=-06o_tIZzOA

zwróćcie uwagę na kluczowych klientów w końcówce filmu

Po drugie - wskaźnik c/z na poziomie 7,1, praktycznie zero spadków kursu przy wahaniach na rynku

Po trzecie - kilka, kilkanaście transakcji dziennie, spółka ewidentnie niedoceniona przez inwestorów (i to jedyny minus na ten moment)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MLPGROUP 4,34% 77,00 2021-06-22 11:04:48