Myślę że 4 PLN brutto dywidendy to na obecną chwilę to max więc mrzonki o 6-7 PLN to totalna abstrakcja. I tak będzie to ponad 100 proc więcej niż w zeszłym roku a pisanie o 6 -7 PLN to bzdury nakierowane na to aby po ogłoszeniu dywidendy u co poniektorych wywołało rozczarowanie i wywalenie drogocennego papiera