Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,44 zł , zmiana od tamtej pory: -6,51%

Mirbud jest w sytuacji win-win

Zgłoś do moderatora
Jeśli wygra ten mądrzejszy to będzie kontynuowana linia inwestycyjna rządu. A ten rząd przez gddkia rozdał w zeszłym roku rekordowe 3 mld kontraktów drogowych. Lubią się, a wręcz kochają. Wystarczy kontynuować. A nacjonalizm inwestycyjny wylewa się.

Jeśli wygra ten mniej mądry wszytko będzie podlane większą ilością nacjonalizmu. Oczywiście o ile zmieni się za tym rząd kiedyś tam. A to w latach 2020-2023 mirbud najmocniej skorzystał na kontraktach od jednostek rządowych.

Mirbud jest skazany na sukces!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -2,17% 13,50 2025-09-19 17:02:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.