Dawna kolastyna (teraz miraculum) ma teraz raczej spadki przed sobą - dlaczego? Indeksy z us spadają i to raczej się utrzyma, więc w pl nikt nie wejdzie w małe spółki, czyli spadki. Wsparcie na 87 groszy słabe na koli, brak popytu, jak idm tu siedzi dalej to spadki raczej przesądzone - niezależnie od coraz lepszej sytuacji spółki. wg mnie za dużo ludzi ma teraz te akcje i nie ma komu kupowac, więc jak cena ma rosnać? Dodać trzeba też przetasowania z układu i wiadomo kto co tam kombinuje :) jak dla mnie tutaj wg wykresu i w/w spadki raczej pewne - ale to tylko prywatna opinia..... w granicach 55-60 gr można zacząc kupowac te papier o ile fundamenty będą się nadal poprawiac; no chyba, ze wejdzie jakis kapitał z zewnatrz i cos zrobi z kursem pozytywnego