Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,21 zł , zmiana od tamtej pory: -4,13%

Miraculum Chopin Op. 9, 25 i 28 polskie perfumy ruszają na podbój świata

Zgłoś do moderatora
no i mamy profesjonalną recenzję !

http://theeleganceof.pl/2019/04/15/miraculum-chopin-op-9-25-i-28-recenzja/

"Na pewno kolekcja Chopin oferuje zapachy bardzo uniwersalne. Nawet jak na mainstreamowe standardy, mamy wygładzone i czyste zapachy. Nikogo nie zbulwersują, na pewno nie będą za mocne, czy za ciężkie. Kompletnie zrywają one też z nieco już przestarzałym stylem klasycznej wody toaletowej Chopin. Wody perfumowane pachną zaś bardzo nowocześnie. Do zastosowania na co dzień, np. do pracy, zdają się bezpieczną i praktyczną opcją."

"Wąchając tę kolekcję, miałem wrażenie, że powstała, aby podobać się każdemu." I O TO CHODZI !!!!!!!! CHINY !!!! MILIARD LUDZI !!!!!!!!!!

Próbki kolekcji do testów dostarczył nieodpłatnie producent Miraculum S.A. Recenzja nie jest sponsorowana, a jej treść nie była konsultowana z producentem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRACULUM -0,85% 1,16 2019-10-23 09:42:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.