Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,55 zł , zmiana od tamtej pory: 20,09%

Mineły 2 lata. Jakie Elektrotim zdobył uprawnienia ido prac dla E.J

Zgłoś do moderatora
Mineły 2 lata. Jakie Elektrotim zdobył uprawnienia i kwalifikacje do prac dla elektrowni jądrowych. Czy Elektrotim jest kwalifikowanym dostawcą firmy Bechtel? Które firmy z wykonawstwa Elektrowni Jądrowych wpisały Elektrotim na listę kwalifikowanych dostawców ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI -0,57% 52,30 2025-10-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.