Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
https://invst.ly/xcnxo - c,M1. Dla kursu MIL niezmiernie trudno wyznaczyć jakieś sensowne falowanie w interwale miesięcznym, kurs od ponad 20 lat jest w ruchu bocznym i kosztuje tyle samo co na początku 2000 roku. Papier od lat nie płaci też dywidendy więc chyba nie ma powodów aby zajmować pozycję po tych cenach. Czy się to najbliższym czasie? Tradycyjnie zobaczymy.
  • MIL TFE Autor: ~Kwaśny
  • Re: MIL TFE Autor: ~Kwaśny
  • Re: MIL TFE Autor: ~Kwaśny
  • Re: MIL TFE Autor: ~Kwaśny
  • Re: MIL TFE Autor: ~Kwaśny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NAVIMORIN 0,00% 0,01 2018-12-27 11:30:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.