Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,60 zł , zmiana od tamtej pory: 23,67%

Miala byc dywidenda...

Zgłoś do moderatora
Miala byc dywidenda wyplacana corocznie. Zarzad przedstawial konkretna kwote, skusili mnie na 5 zlotych.

No i jestem ROZCZAROWANY tym jak mnie zrobili w balona.

Zrobili skup, w ktorym "uczestniczyl Prezes" , a ktory to sprzedal 16402 akcje po cenie, ktorej by nigdy na gieldzie nie osiagnal.

A to wszystko pod haslem DYSTRYBUCJI KAPITALU DO AKCJONARIUSZY. No to sobie podystrybulowali...SOBIE

Dramat drobnicy :( tak to widze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP 0,00% 70,00 2023-12-01 16:48:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.