Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: -96,43%

Mewa obligacje

Zgłoś do moderatora
Ostrzegam potencjalnych inwestorów.

W dniu 11 września 2013 roku Zarząd Mewa S.A. podpisał dwie umowy potrącenia ze spółkami Sidefield Holdings Limited z siedzibą w Nikozji oraz Brasville Trading Investments Limited z siedzibą w Nikozji. 
Na mocy podpisanych umów potrąceniu uległy: 
- zobowiązanie Spółki Sidefield Holdings Limited wobec Mewa S.A. jako zapłata za objęte akcje serii G w kwocie 30.681.055,52 zł ( słownie: trzydzieści milionów sześćset osiemdziesiąt jeden tysięcy pięćdziesiąt pięć złotych 52/100). 
- zobowiązanie Spółki Brasville Trading Investments Limited wobec Mewa S.A. jak zapłata za objęte akcje serii G w kwocie 30.681.055,52 zł ( słownie: trzydzieści milionów sześćset osiemdziesiąt jeden tysięcy pięćdziesiąt pięć złotych 52/100). 
- zobowiązanie Mewa S.A. wobec Spółki Sidefield Holdings Limited oraz Spółki Brasville Trading Investments Limited jako zapłata za objęte w dniu 11 września obligacje o których mowa w nocie nr 25 niniejszego sprawozdania na łączną kwotę 61.362.111,04 zł ( słownie: sześćdziesiąt jeden milionów trzysta sześćdziesiąt dwa tysiące sto jedenaście złotych 04/100).

Czyli ani Mewa nie zapłaciła za obligacje złotówki i spółki także za jej akcje nic nie wpłaciły.
  • Mewa obligacje Autor: ~wacek
  • Re: Mewa obligacje Autor: ~bronek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.