Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,60 zł , zmiana od tamtej pory: -42,71%
A może jednak to Nextbike podejmie się przywrócenia działania Mevo w Trójmieście, na nowych warunkach: tym razem realnych dla wszystkich zaangażowanych stron?

"Mevo 2.0 Nextbike przywrócony do dialogu konkurencyjnego"
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Mevo-Nextbike-przywrocony-do-dialogu-konkurencyjnego-n148339.html

Pozdrawiam
  • Mevo 2.0 Autor: ~Lider

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEXTBIKE -8,33% 5,50 2020-10-28 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.