Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,60 zł , zmiana od tamtej pory: -15,28%

merytorycznie proszę

Zgłoś do moderatora
od kilku miesięcy jest totalny marazm na tej spółce, nie ukrywam, że moja cierpliwość jest na granicy, trzyma mnie tylko sentyment chyba jeszcze

czy mamy na tę chwilę jeszcze jakiekolwiek pozytywne przesłanki, żeby ufać spółce?

każdorazowo po publikacji bardzo dobrych wyników jest zjazd o 10%
od wyniku do wyniku obroty jak w warzywniaku
żadnych ESPI i komunikatów od spółki
obniżona cena docelowa z DM
przewalili kilka miesięcy temu grube miliony, a kurs nawet nie drgnął

to co to jest?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -4,69% 48,80 2022-01-24 11:41:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.