Forum Giełda +Dodaj wątek

Merytorycznie ................................

Zgłoś do moderatora
Piszcie emaile do spółki z CV na stanowisko prezesa spółki.,
Ja tam wysłałem i zapewne nie pożałowałbym. Dostałbym troche akcji , lekka pomka i wywalanko.Potem znowu dołowanko,zakupy i wkółko to samo.
W szybki sposób zarobiłbym na lokatę i pożyczyłbym spółce ze 200 000 zł.
Potem mogę zrezygnować ze stanowiska,będę za to zarobiony sporo (hahaha).
Nich sobie szukają innego prezesa,a co mi tam.
Za to stworzyłbym nowy model biznesu i podał ciekawą strategię - POSZUKIWANIE ŻYCIA POZA ZIEMSKIEGO I MIĘDZYGWIEZDNE PODRÓŻE W CZASIE POŁĄCZONE Z PODRÓŻAMI DO CZARNEJ DZIURY !!!!"

Podoba się nowa strategia? Wspomózcie mnie prosze na stanowisko i wysyłajcie emaile z głosowaniem na mnie.
Dzięki chłopaki i koleżanki

pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.