Forum Giełda +Dodaj wątek

MEGARON S.A. sprzedaż w lipcu + 70,70% R/R - imponujące

Zgłoś do moderatora
MEGARON S.A. potwierdza swoją siłę sprzedaży. Wzrost o 70,7% r/r to imponujący wynik. Brakuje mi jeszcze decyzji zarządu o lekkiej zmianie wynagrodzeń - zmniejszeniu ich o około 20 - 30%. Jeśli tylko spółka wygeneruje zysk netto ~ 6,5 mln zł to przy uznanych metodach wyceny choćby wg tych jakich używa Warren Buffett to spółkę można wycenić na 90 - 95 mln, czyli od 33,30 do 35,00 zł akcja.

Piotr
  • MEGARON S.A. sprzedaż w lipcu + 70,70% R/R - imponujące Autor: ~piotr.pp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEGARON 0,81% 12,50 2022-01-26 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.