Po analizie z ostatniego tygodnia jestem pewny, a jednocześnie jestem bardzo zły - sprzedałem 5K akcji w ostatnich 2 tygodniach, ze to jest mega mocny papier !!! Ubiegły rok rekordowy, I kw. 2020 ma byc ponoc super, Kwiecien br. nie pokazuje negatywnego wplywu Covid na wyniki, jest szansa na realizacje planów budżetowych na cały 2020, a tym samym kolejna dywidendy w kwocie ca. 2 zl, i w efekcie INWESTORZY mocno wchodzą w UNIMOT :)