Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,60 zł , zmiana od tamtej pory: 215,82%

Mega interes dla Agroligi.

Zgłoś do moderatora
Decyzja o otwarciu rynku gruntów w Ukrainie zostanie podjęta we wrześniu. Zostało to ogłoszone przez prezydenta Ukrainy Władimira Zieleńskiego podczas spotkania z biznesem, które zostało zorganizowane przez European Business Association (EBA), informuje AgroPolit.com. „Jestem za. Chcemy to zrobić w tym roku we wrześniu po utworzeniu rządu. Spotkaliśmy się już z międzynarodowymi inwestorami” – powiedział Władimir Zieleński.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA -0,88% 61,90 2021-06-21 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.