Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: 42,86%

MCAN - co dalej?

Zgłoś do moderatora
Fakty sa takie, ze kurs MCAN jest na rekordowych minimach i na gieldach nie ma plynnosci... inaczej mowiac, niewielka ilosci MCANow mozna wywolac bardzo duzy spadek bo brakuje chetnych na kupno... tak wiec sie pytam, co dalej? Jaki spolka ma pomysl na dalsze wykorzystanie tych MCANow? Zaczynam myslec ze temat jest martwy bo spolka nabrala wody w usta.... dodatkowo, jakis czas temu byla strona gdzie mozna bylo kupic np mieszkanie za MCANy... dziwnym trafem, po tym jak kurs spadl na rekordowe minima, strona przestala dzialac... dziwny zbieg okolicznosci.... szkoda bo mozna bylo kupic mieszkanie za bardzo korzystna cene biorac pod uwage obecny kurs MCAN....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 6,59% 0,28 2022-09-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.