Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  399,20 zł , zmiana od tamtej pory: -5,56%
Na facebooku wczoraj założyłem grupę „Porozmawiajmy o mBank” łatwiej tam wymieniać się spostrzeżeniami, analizami w postaci zdjęć, pytać i odpowiadać, wklejać ciekawe informacje/linki itd. Każdy może założyć swój wątek lub dopisywać się do już istniejących. Wystarczy dołączyć do grupy. Grupa jest nowa więc to od Was zależy jak szybko się zapełni ludźmi i treścią dlatego zapraszam do polecania tych grupy. Takie same grupy potworzyłem dla pozostałych spółek WIG’u 20  (Porozmawiajmy o…) Cyu;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBANK -0,79% 377,00 2019-07-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.