Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,24%

Maxcom - plany i perspektywy

Zgłoś do moderatora
Hej, jak oceniacie najbliższą przyszłość Maxcomu? Wydaje mi się, że może być coraz lepiej, co prawda spółka komunikowała w raporcie za I kwartał spore nakłady marketingowe i być może one w kolejnych kw. mogą też być widoczne, ale widać (też dzięki temu) jak szybko jest zdobywany rynek ;) Ekspansja w Europie, trochę Afryka i pewnie niedługo Stany. Sieć dystrybucji wygląda racjonalnie i jest zdywersyfikowana.

Przede wszystkim jednak uwagę zwraca własny dział R&D i ścisła specjalizacja w telefonach dla seniorów (zarówno w prostych modelach jak i smartfonach) - mało który producent zajmuje się tym rynkiem (w Europie w zasadzie tak na maksa skandynawska firma Doro), a prognozy demograficzne są (akurat dla tej spółki) - bardzo obiecujące ;-)

No i są spore dywidendy ok. 10% DY, na dłuższy okres jak najbardziej do rozważenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXCOM -2,40% 12,20 2021-09-21 15:47:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.