Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,80 zł , zmiana od tamtej pory: -28,62%

Master Pharm - dobre wyniki za 2018 rok

Zgłoś do moderatora
Podczas sesji z ubiegłego piątku spółka zaprezentowała wyniki finansowe uzyskane w ubiegłym roku. Z raportu wynika, że skonsolidowane przychody sięgają 74,81 mln zł co oznacza wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem o 15%. Zysk netto wyniósł 10,96 mln zł co jest wynikiem lepszym o 24%. Rok 2018 był więc kolejnym zamkniętym z rekordowymi wynikami i poprawą rentowności. Zaprezentowane wyniki mają charakter szacunkowy i mogą ulec niewielkim zmianom. Rynek słabo zareagował, choć spółka w końcówce ubiegłego roku zanotowała potężny wzrost ceny. Jednosesyjna reakcja niewiele więc mówi, a szerszy trend pozostaje wzrostowy. Jeżeli nie pojawi się większa korekt, wydaje się, że popyt powinien ponownie atakować okolic 6 zł.
https://comparic.pl/esotiq-eah-master-pharm-mph-gorace-spolki-dnia-4-02-2019/ 
  • Master Pharm - dobre wyniki za 2018 rok Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA 0,24% 4,14 2019-12-13 13:54:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.