Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,33 zł , zmiana od tamtej pory: -17,78%

Master na COVID

Zgłoś do moderatora
Panie i Panowie, zbliża się sezon suplementacyjny, coraz bardziej wiarygodne sa głosy, że witamina D, ktorą produkuje Master, zmniejsza ryzyko zakażenia covid-19 i pomaga w walce z chorobą, właściciel też dostrzega lepsze perspektywy robiąc wezwanie po 4,2. Czy będą duże wzrosty w iv kwartale?
  • Master na COVID Autor: ~kristof
  • Re: Master na COVID Autor: ~Inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA 0,00% 3,56 2021-08-05 11:06:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.