Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,07 zł , zmiana od tamtej pory: -12,29%

Master da zarobić

Zgłoś do moderatora
Masterpharm jest ok i da zarobić tylko nie można zapominać o rozsądnym podejściu do inwestowania opartym na dywersyfikacji. Jest kilka ciekawych spółek na krótki/średni termin, które wyglądają ciekawie i mają perspektywy wzrostu. Wśród nich wymieniłbym min. Blackpoin - dobre fundamenty, ciekawy wykres, spółka generuje mimo pandemii wzrosty 25% r/r. Warto ją własnej analizie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA 0,85% 3,57 2021-08-04 13:09:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.