Forum Giełda +Dodaj wątek
Ostatni dostępny kurs:  18,68 zł , zmiana od tamtej pory: 0,32%

Marzenie królika

Zgłoś do moderatora
Pomyślmy ktoś chce kupić 1 ml lub więcej akcji o ile wzrósłby kurs na giełdzie, spółka wyrażnie pro wzrostowa
i widać że krótko przed poważnymi zmianami i rosnącymi zmianami przychodów i zysków, co
byś zrobił żeby znajomi królika mogli tanio wejść z kapitałem - najlepiej PP po groszu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,53% 18,74 2026-05-15 17:00:00