Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,80 zł , zmiana od tamtej pory: -99,66%

Maryha kwitnie

Zgłoś do moderatora
Raport bieżący 13/2021

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Black Pearl S.A. udzieliła pożyczki celowej greckiemu podmiotowi "Medicancoin Greece Ltd." na sfinansowanie procesu pozyskania pozwolenia na budowę Fabryki Wyrobów Farmaceutycznych z Medycznej Marihuany. Pożyczka została udzielona na okres sześciu miesięcy.
Emitent posiada 25% udziałów greckiego podmiotu "Medicancoin Greece Ltd.", który to otrzymał od Władz Grecji koncesję na uprawę, budowę fabryki i przetwarzanie medycznej marihuany zawierającej kannabinoidy (THC). Treść udzielonej koncesji została opublikowana w dzienniku ustaw Republiki Greckiej z dnia 06.08.2020 r. w arkuszu nr 3278. Określa rodzaj, areał oraz sposób uprawy marihuany o właściwościach m.in. antyrakowych, uśmierzających ból i łagodzących dolegliwości neurologiczne.
Pierwsza transza w wysokości 150.000 EUR została już przekazana przelewem na konto beneficjenta.
Zarząd Black Pearl S.A. uznaje informację za istotną.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,30 2023-01-27 15:13:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.