Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,73 zł , zmiana od tamtej pory: -4,76%

Marek! Marek! Maaarreeeekkk!!!

Zgłoś do moderatora
Ja Cię chciałam tylko ostrzec byś niespodziewanki nie miał od brygady RR, że oni mówią że ja ze Tobą ( chyba) to jakaś grupa jesteśmy:))) hihih:))). Od siedzenia na disco_ rdzie wali im pałką w dekielki i uprawiają tam chów wsobny no i efekt jaki jest taki jest. Mroczuś pytał czy to na NFZ się leczy, ale chyba nie... A oni uplynniaja najlepsza spółkę gamingowa best of the best ever i nie będą miec na leczenie ( kupowali 195 a jest 18,3 *10 Czy coś koło...)
,to będzie co raz gorzej.... Możliwy atak nawet tutaj. Choć ja nie wiem czego oni myślą że ja inteliwise mam....
To sorki jakby co, bo ja Cię nie znam przecież... No ale tyś chyba jeden Marek...
..
...
...
..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS -4,41% 2,60 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.