Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,05 zł , zmiana od tamtej pory: 20,99%

Marcin Olszewski dołącza do NTT System...

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Ostatnio po odejściu z firmy HP Inc Polska, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego, Marcin Olszewski prowadził własną firmę konsultingową. Wcześniej przez 14 lat Marcin Olszewski pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Fujitsu w regionie Europy Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) oraz Prezesa Zarządu firmy w Polsce. Pełnił również funkcje kierownicze m.in. w takich firmach IT, jak  Ingram Micro Polska i Tech Data Polska, wcześniej specjalizował się w zarządzaniu finansami."

Źródło: https://itreseller.com.pl/marcin-olszewski-dolacza-do-ntt-system-gdzie-z-poczatkiem-grudnia-obejmie-stanowisko-czlonka-zarzadu/ 
  • Marcin Olszewski dołącza do NTT System... Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM -2,00% 4,90 2023-02-08 16:41:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.