Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  215,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,07%

Manna z nieba

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj dostałem pismo z ING Banku, ze figuruję w rejestrze akcjonariuszy tego banku z 30 szt akcjami. Zasugerowali mi, żebym założył u nich konto maklerskie i te akcje zdeponowal. I tu zachodzi pytanie dlaczego zapomniałem o tych akcjach na które zapisałem sie 25 lat temu? Nie przypominam sobie abym dostał jakieś świadectwo że jestem akcjonariuszem tego banku. Nie mając tego po prostu zapomniałem. Z tego tytułu tez przez 25 lat nie brałem dywidendy. Nie mogłem tez sprzedać tych akcji bez podatku Belki. Czy takie działanie banku jest legalne? Dlaczego czekali az 25 lat?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK 1,15% 193,80 2019-01-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl