Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,70 zł , zmiana od tamtej pory: -31,27%

MAMY TO!! JEST INFO!!

Zgłoś do moderatora
Apel do wszystkich zainteresowanych zakupem akcji Bumech.
Przeanalizujcie wykres i zauważcie, że od 6 tygodni po każdym ESPI kurs spada coraz niżej, dziś jest grany dokładnie ten sam schemat:
1. Pojawia się nowe nic nie wnoszące ESPI.
2. Na forum bankiera następuje wysyp troli wzrostowych z hasłami "teraz to już góra", "super info" etc. mamiąc leszczy i naganiając na zakup tych nic nie wartych akcji.
3. Następnego dnia rano następuje dystrybucja papiera do tych którzy dali się nabrać na kłamstwa wypisywanie przez naganiaczy.
4. Przez resztę dnia śmieciumech spada coraz niżej i niżej robiąc nowe minima.

Dlatego trzymajcie się od tego syfu z daleka bo stracicie wszystkie pieniądze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUMECH 4,39% 13,80 2025-12-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.