Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,16 zł , zmiana od tamtej pory: -19,83%
jestem tu dość długo i nie jest to papier zaleszczony jak inne na naszej bananowej, kto miał oddać oddał my wiemy jaka będzie wartość w przyszłości ale mam dla poszukiwaczy dobrych spółek propozycję przeanalizowania spółki Torpol będzie dywidenda 10% i w dodatku idą wielkie inwestycje kolejowe przy obecnej c/z 6 warto przemyśleć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RELPOL 0,35% 5,74 2022-07-06 17:00:00